Mycie elewacji

Mycie elewacji jest doskonałym sposobem na pełne przywrócenie walorów wizualnych elewacji budynku w krótkim czasie i przy znacznie niższych kosztach niż w przypadku metod tradycyjnych – ze względu na znaczne obniżenie kosztów rusztowań, a także czasu poświęconego na ich montaż. Czysta elewacja od razu przyciąga wzrok i zwiększa wartość nieruchomości. Warto wiedzieć też, że zanieczyszczona elewacja z czasem może prowadzić do uszkodzeń budynku i w efekcie kosztownych napraw.

Mycie elewacji to zadanie wymagające odpowiednich narzędzi i wiedzy. Dlatego też warto zwrócić się do profesjonalistów. Jeśli potrzebujesz umyć lub wyczyścić fasadę budynku – pomożemy! Jesteśmy ekspertami w zakresie mycia i czyszczenia elewacji w Warszawie i okolicach. Mamy duże doświadczenie, dlatego każde zlecenie opracowujemy indywidualnie. Chętnie doradzimy także najwłaściwszy sposób usunięcia brudu z elewacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu i preparatów.

Wykonujemy kompleksowe czyszczenie i mycie elewacji budynków w zakresie:

  • budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych,
  • konstrukcji na elewacji.

Oferujemy m.in.: mycie elewacji szklanych, mycie elewacji tynkowanych, mycie elewacji aluminiowych i mycie elewacji drapanych.

Czyszczenie elewacji

Preparaty, które są wykorzystywane podczas czyszczenia elewacji, zależą od rodzaju zabrudzeń oraz materiału, z którego wykonana jest dana elewacja. Stosujemy ekologiczne środki czystości, które są bezpieczne dla drzew i roślin rosnących w pobliżu budynku. Każde czyszczenie elewacji odbywa się przy użyciu konkretnego produktu i biodegradowalnego środka czyszczącego. Efektem naszych prac jest piękna i czysta elewacja, a także drzewa na Twoim podwórku, które rosną w siłę.

Dobór metody czyszczenia i preparatu do konkretnego obiektu

Podczas mycia usuniemy różnego rodzaju zabrudzenia, które negatywnie działają na elewację, np. mchy, algi, grzyby, porosty i inne mikroorganizmy. Przed zastosowaniem jakichkolwiek środków czystości wykonujemy próbę na małym kawałku materiału. Zapobiegamy wszelkim problemom przed rozpoczęciem prac na wysokości, ponieważ nie chcemy doprowadzić do tego, że nasze działania uszkodzą strukturę budynku. Gwarantujemy wysoką skuteczność w usuwaniu zarówno powierzchniowych zabrudzeń, jak i wykwitów biologicznych.

Jaki jest koszt usługi mycia elewacji?

Trudno jednoznacznie określić czas trwania usługi alpinistycznej, ponieważ zależy on od wielu czynników, m.in. od rodzaju i wysokości budynku, rodzaju zabrudzeń czy łatwego dostępu do wody. Aby cała praca przebiegła szybko, bezpiecznie i sprawnie stosujemy drabiny, zwyżki oraz liny. Wszystko tak naprawdę zależy od danego obiektu, na tej podstawie oceniamy które prace wysokościowe sprawdzą się najlepiej, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać dokładną wycenę.