Mycie okien na wysokości

Świadczymy usługi mycia okien na wysokościach w budynkach każdego typu i wielkości. Możemy bezpiecznie usunąć nadmiar brudu, kurzu i smug z powierzchni szklanych. Regularne mycie okien budynków sprawia, że wyglądają one estetycznie, a przebywanie w nich jest przyjemniejsze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w myciu okien na wysokościach, a zdobyta wiedza i umiejętności alpinistyczne pozwalają nam bezpiecznie i sprawnie dostać się nawet w najtrudniejsze miejsca.

Alpinistyczne mycie okien

Jesteśmy doświadczonymi alpinistami przemysłowymi, którzy posiadają ekipę z odpowiednim sprzętem i certyfikatami. Dlatego dla nas jest to metoda całkowicie bezpieczna, wiemy jak zadbać o bezpieczeństwo oraz jak szybko i dokładnie wykonać alpinistyczne mycie okien. Wykonujemy mycie okien w biurach, wieżowcach oraz mycie okien salonów samochodowych. Nasz zespół jest zawsze gotowy do pomocy w zakresie mycia okien – czy to okien w budynkach mieszkalnych, czy w biurowcach.

Koszt mycia okien

Wykorzystujemy techniki alpinistyczne i specjalistyczny sprzęt czyszczący do mycia okien na wysokości w biurowcach, wieżowcach i innych budynkach. Podczas mycia okien korzystamy również z podnośników, ale zdecydowanie częściej stosujemy metodę dostępu liniowego, ponieważ ma ona mniejszy wpływ na środowisko niż inne metody. Koszt mycia okien zależy od takich czynników jak wysokość i powierzchnia budynku, rodzaj zabrudzenia, liczba osób sprzątających i ich doświadczenie.

Bezpłatna wycena usług

Możemy zaproponować bezpłatną wycenę w oparciu o konkretne potrzeby, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania dotyczące naszych usług związanych z myciem okien na wysokości. Zajmujemy się także myciem elewacji. Gwarantujemy zawsze najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę, a także konkurencyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.