Malowanie elewacji

Prace malarskie są podstawą wszelkich działań związanych z utrzymaniem budynku w odpowiednim stanie technicznym i wizualnym. Malowanie elewacji wykonywane jest przez specjalistów zgodnie z naszą specyfikacją materiałową i metodyczną, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na spełnienie współczesnych wymagań jakościowych i ochrony środowiska. Malowanie budynku pozwala na jego ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, uszkodzeniami i promieniami słonecznymi.

Prace malarskie

Przed rozpoczęciem prac malarskich oceniamy stan elewacji. W razie potrzeby wykonujemy prace naprawcze oraz mycie/czyszczenie. Dopiero po wykonaniu niezbędnych z wymienionych prac przystępujemy do pokrycia elewacji odpowiednimi preparatami (podłożem, farbami lub impregnatami). Zatrudniamy specjalistów z nie mniej niż 2-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i zachowują dużą staranność oraz bezpieczeństwo podczas malowania.

Malowanie trudno dostępnych miejsc

Nie wszystkie fasady są jednakowe. Używamy materiałów najlepszej jakości, które są odporne na warunki atmosferyczne. Rodzaj użytych materiałów zawsze uzgadniamy wcześniej z klientem, łącznie z zastosowanym rozwiązaniem zabezpieczającym przed warunkami atmosferycznymi (np. panele z ocynkowanej blachy itp.) Dzięki zastosowaniu technik linowych możliwe jest malowanie nawet trudno dostępnych miejsc, co nie zawsze jest możliwe w przypadku pracy na rusztowaniu lub z podnośnika.

Unikalna technika malowania elewacji

Nasza innowacyjna i unikalna technika malowania elewacji zmniejsza zapotrzebowanie na rusztowania, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze, a praca jest wykonana szybciej i równie rzetelnie. Malowanie elewacji jest w dużym stopniu uzależnione od warunków atmosferycznych. Wykonuje się je latem, a przy sprzyjających temperaturach wiosną lub jesienią. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma oferuje prace malarskie w takich dziedzinach jak:

  • malowanie elewacji budynków,
  • malowanie kominów,
  • malowanie konstrukcji stalowych, w tym antykorozja,
  • malowanie rynien oraz rur spustowych i innych.

Jakich farb używamy do malowania elewacji?

Do malowania elewacji używamy specjalistycznych farb architektonicznych. Farby te są specjalnie zaprojektowane, aby były odporne na warunki atmosferyczne i różne produkty chemiczne. W rzeczywistości nie używamy specjalnych farb do elewacji. Jedyna różnica polega na tym, że starannie dobieramy farbę, która najlepiej pasuje do każdego rodzaju malowanej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.